Strona główna

piątek, 31 stycznia 2014

W blasku kobaltu


Pośród najmodniejszych kolorów najbliższego sezonu dobre miejsce zajmować będzie kobalt. Ton na krawędzi niebieskiego i fioletu jest zawsze zjawiskowy, wytworny i w dobrym guście. To szalenie wyraźny królewski odcień, ładnie z nim wyglądają wszystkie dziewczyny. Jest niezwykle ekspresyjny.
Niewątpliwie przyciąga wzrok i nie da się przejść obok niego bez emocji.
Trafnym połączeniem stał się kobalt z białym albo kolorem beżowym sukni, czego wynikiem będzie ciekawy kontrast. Nie zawsze jest on bezproblemowy do noszenia. Delikatna, jasna karnacja i odpowiedni makijaż podkreślający rysy - takie czynniki będą dobrze współbrzmiały z kobaltem. Strój oraz akcesoria w odcieniu kobaltu doskonale wyglądają tak samo u osób o blond, jak i o ciemnych włosach. Warto zainwestować w dodatki w takim kolorze: biżuteria, torebka, pantofle, szarfa, opaska do włosów abo lakier do paznokci, niewątpliwie pomoże Wam wzbogacić kreację ślubną. Kobaltowy spełni swoją rolę także w bukiecie ślubnym, dekoracjach weselnych, lub menu, choćby jako kolor całości tortu lub tylko jego elementów.

Takiego koloru po prostu nie da się przegapić. Będzie on wraz z szmaragdowym i fioletowym pojawiał się w wielu kolekcjach. Powraca właściwie co roku, ale może dokładnie w tej chwili Was zainspiruje, a później będzie szczegółem Waszych ślubnych wizualizacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz