Strona główna

niedziela, 23 lutego 2014

Suknia na krótko

Krótkie suknie ślubne stanowią świetny wybór zarówno na ślub cywilny, jak i na  ślub kościelny. Cudownie ukazują nogi dziewczyny dodatkowo nadają subtelnego wdzięku, w żadnym wypadku nie zamierzają wyjść z modowych trendów. W krótszej wersji suknie często dostępne są w kolekcjach salonów ślubnych. Dziś dużo dziewczyn nie bierze pod uwagę modeli długich. Jeśli wymarzyłaś sobie właśnie wersję mini – będzie to rozwiązanie dla Ciebie.
Najistotniejszą zaletą sukni krótkiej ma być wygoda. Jest łatwiejsza do zakładania i zdejmowania lub zmiany, jak również sprawiająca mniej problemów podczas siadania, przemieszczania się, tańca niż suknia długa z gorsetem różnorako udekorowana. Dodatkowym atutem może być wynik odmłodzenia, bo w tego typu kreacjach kobieta będzie wyglądać lżej i tym sposobem wizualnie ubędzie jej lat. Kolejną istotną cechą jest koszt – ze względu na ilość spożytkowanego materiału oraz składników zastosowanych w zdobieniach wydatek powiązany z zakupem jest zazwyczaj mniejszy niż przy sumie dotyczącej modeli długich.

Wybranie krótkiej kreacji ślubnej wiąże się jednak z niejakim ryzykiem oraz kilkoma wadami. Najpoważniejszym - kreacja tego rodzaju może wydać się zbyt mało strojna na taką wielką uroczystość.
Potrzebne będzie także znalezienie zgrabnych pantofli, których nie da się tymczasem ukryć pod długą spódnicą. Niemało typów butów robi wrażenie nieprzygotowanych do odsłaniania, lecz jeżeli  znaleźć takie faktycznie śliczne, na sto procent przydadzą czaru kompletnej sukience.

Krótsze ślubne sukienki mogą się poszczycić coraz to większą renomą. Chociaż w wyobraźni niejednej Panny Młodej utrwalone jest fantazja z lat dzieciństwa, by wyglądać w dniu ślubu jak królewna, także w krótkiej sukience wolno czuć się po królewsku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz