Strona główna

czwartek, 13 marca 2014

Panna w kapeluszu

Nie z welonem, ale w kapeluszu może pójść na ślub i wesele nowoczesna kobieta. Tym sposobem zaznaczy swoją indywidualność i pokaże, że o krok wyprzedza modę, dlatego że trend związany z kapeluszami w ślubnej modzie przychodzi ponownie, a dodatkowo może zostać na długo.

Poprawnie dobrany kapelusz wizualnie zwęzi dużą twarz, wysmukli okrągłą, zaś bardzo drobna także będzie prezentować się korzystniej. Efekt zależy między innymi od średnicy ronda i konturu danego nakrycia głowy. Wart uwagi jest także kolor i tkanina takiego nakrycia głowy, oraz sposób, w który kapelusz zostanie założony - osadzony prosto, czy przechylony w lewą lub prawą stronę.

Normy obowiązujące w etykiecie nie każą kobiecie zdejmować nakrycia głowy nawet w momencie istotnych uroczystości, dlatego także w czasie uroczystości ślubnych można mieć kapelusz na głowie. Prosty w kształcie i pozbawiony za bardzo bogatych, rzucających się w oczy ozdób, dobrze spełni swoją rolę.

Nie potrzebujesz nadwornego mistrza kapeluszy.  Z całkiem różnorodnej gamy wypatrzyć można standardowy kapelusz czy wytworny toczek. W ten wyjątkowy dzień będzie on idealnym dodatkiem, a cała kreacja na pewno zyska na oryginalności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz