Strona główna

niedziela, 30 marca 2014

Dobra pora

Wdzięki wiosny mają początek często jeszcze przed Wielkanocą. Po śniegu na ogół nie zauważycie wówczas ni śladu, a przyroda zachwyca nas swym kolorytem i rześkością. Zobaczyć da się kwitnące delikatnie krokusy, narcyzy i przebiśniegi, wszechobecne są również tulipany. Zdawać się może, że wszystko to ku uciesze wiosennym Nowożeńcom.

Oto parę przyczyn, w związku z którymi dobrym pomysłem będzie ślub i wesele urządzić wiosną. Przede wszystkim nie jest to pełnia okresu ślubnego, wobec tego prościej znaleźć dobrego fotografa, kamerzystę, zespół, czy salę weselną.  Jest także wtedy bogactwo pięknych i aromatycznych kwiatów oraz roślin, wiele z nich tylko w tych miesiącach, a to spowoduje, że dzień wesela stanie się naprawdę niezwykły między innymi za przyczyną unikalnej oprawy przyrody do ślubnego pleneru.

Większość kreacji ślubnych jest projektowanych dokładnie z myślą o ślubach wiosennych – bywają nazbyt ciepłe na letnie miesiące, lecz także niewłaściwe na srogą zimę, przede wszystkim ich odkryte ramiona. Pamiętać trzeba niemniej jednak o tym, że wiosna, choć czarująca, może być też zmienna wobec czego jednego dnia będzie może pogodnie, słonecznie, natomiast trochę później spadnie deszcz i powietrze się ochłodzi. Trzeba w związku z tym mieć przygotowane bolerko lub chustę aby zmniejszyć odczucie chłodu. Dobrym pomysłem będzie wziąć stonowany, wytworny parasol. Przyda się gdyby jednak warunki pogodowe nie dopisały. A jeżeli nawet nie spadnie kropla deszczu, parasol przyda się jako doskonały dodatek podczas ślubnej sesji zdjęciowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz